VOLT POLSKA PA-6/12V-15A-A80
Kód: PA-6/12V-15A-A80Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 98% |
| Doplnkové funkcie: | PWM |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, automobilová, AGM, GEL (gelový) |
| Max. nabíjací prúd: | 15A |
| Obchodný názov: | usměrňovač |
| Použitie: | akumulátor 12V, akumulátor 6V, akumulátor 24V |
| Pracovný režim nabíjačky: | nabíjení, údržbové nabíjení, udržování |
| Typ nabíjačky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastnosti nabíjačky: | vestavěný zobrazovač LCD |
| Výstupné napätie: | 6/12/24V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




