VOLT POLSKA PA-12/24V-15A-A100
Kód: PA-12/24V-15A-A100Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Nabíjačky |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.2 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 98% |
| Doplnkové funkcie: | mód opravy akumulátoru |
| Druh akumulátoru: | kyselino-olověné, Li-FePO4, automobilová, AGM, GEL (gelový) |
| Druh vývodu: | krokodýlek |
| Max. nabíjací prúd: | 20A |
| Obchodný názov: | usměrňovač |
| Použitie: | akumulátor 12V, akumulátor 24V |
| Typ nabíjačky: | pro akumulátorové baterie |
| Vlastnosti nabíjačky: | automatická regulace výstupního napětí, recharging deeply discharged batteries |
| Výstupné napätie: | 12/24V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




