VOLT POLSKA MPPT-PRO-5000-BP
Kód: MPPT-PRO-5000-BPPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 5.2 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 95% |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Počet zásuviek: | 1 |
| Použitie: | fotovoltaika, vodní vytápění |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Prúd maximálny: | 15A |
| Signalizácia: | LCD displej |
| Výkon: | 5kW |
| Výstupné napätie: | 70...245V AC |
| Vlastnosti měničů: | aktivní chlazení |
| Položka bola vypredaná… | |




