VOLT POLSKA MPPT-3000-BP
Kód: MPPT-3000-BPPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 3.9 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 95% |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Počet zásuviek: | 2 |
| Použitie: | fotovoltaika, vodní vytápění |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Prúd maximálny: | 14A |
| Signalizácia: | LCD displej |
| Výkon: | 3kW |
| Výstupné napätie: | 120...245V AC |
| Vlastnosti měničů: | aktivní chlazení |
| Položka bola vypredaná… | |




