VOLT POLSKA IPS1200N-12/230V
Kód: IPS1200N-12/230VPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1.4 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 92% |
| Výstupní výkon: | 800W |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Napätie akumulátora: | 12V |
| Výstupné napätie: | 230V AC |
| Vlastnosti měničů: | modifikovaná sinusoida |
| Položka bola vypredaná… | |




