VOLT POLSKA IH-UL-HY-8000-48
Kód: IH-UL-HY-8000-48Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Fotovoltaické moduly |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 38 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 97,1% |
| Doplnkové funkcie: | WiFi |
| Druh meniča: | DC/AC |
| Napätie akumulátora: | 48V |
| Ochrana: | proti přehřátí OTP, před přetížením OPP, před přetížením OCP |
| Použitie: | fotovoltaika |
| Pozor!: | bez nabíjecích článků |
| Prúd maximálny: | 13,4A |
| Signalizácia: | LCD displej |
| Verzia: | MPPT |
| Výkon: | 8kW |
| Výstupné napätie: | 220...230V AC |
| Technologie: | Off-Grid, ON-Grid |
| Položka bola vypredaná… | |




