VOLT POLSKA DCISOPRO-24/12-10A
Kód: DCISOPRO-24/12-10APodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.5 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh meniča: | DC/DC |
| Napájacie napätie: | 21...30V DC |
| Napätie akumulátora: | 24V |
| Výstupné napätie: | 12...14V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




