VOLT POLSKA DC300-24/12-PRO
Kód: DC300-24/12-PROPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Car Converters |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.3 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh meniča: | DC/DC |
| Napájacie napätie: | 9,5...15,5V DC |
| Napätie akumulátora: | 12V |
| Výstupné napätie: | 21...30V DC |
| Položka bola vypredaná… | |




