TRIDONIC 24034323
Kód: 24034323Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Jednosmerné napäťové zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.16 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Napájacie napätie: | 220...240V AC |
| Použitie: | LED |
| Pracovná teplota: | 0...50°C |
| Stupeň krytia: | IP20 |
| Typ napájacieho zdroja: | kontrolér DALI |
| Vonkajšie rozmery: | 101,5x51x29,5mm |
| Výkon: | 4W |
| Komunikační protokol: | DALI |
| Položka bola vypredaná… | |



-3.jpg?68d3d670)