TRACO POWER TXLN500-112
Kód: TXLN500-112
Záruka: 24
Hmotnosť: 1.1 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 41,7A
Pracovná teplota: -20...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 245,8x127x40,6mm
Výkon: 0,5kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 500W
Výstupní proud: 41,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 245,8x127x40,6mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 12V DC