TRACO POWER TXLN320-124
Kód: TXLN320-124
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.85 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 13,4A
Pracovná teplota: -20...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 222x115x30mm
Výkon: 0,32kW
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 320W
Výstupní proud: 13,4A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 88%
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 24V DC