TRACO POWER TXLN320-112
Kód: TXLN320-112
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.85 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 86%
Výstupný prúd: 26,7A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: šroubové svorky
Napájacie napätie: 85...264V AC, 120...375V DC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: TXL
Signalizácia: LED
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 222x115x30mm
Výkon: 0,32kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 320W
Výstupní proud: 26,7A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 222x115x30mm
Řada výrobce: TXL
Pracovní teplota: -20...70°C
Elektrické připojení: šroubové svorky
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 86%
Napájecí napětí: 120...375V DC
Signalizace: LED
Výstupní napětí: 12V DC