TRACO POWER TSP-BFM24
Kód: TSP-BFM24
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 25A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -25...70°C
Rada výrobcu: TSP-BFM
Typ príslušenstva pre napájacie zdroje: pufrovací modul
Vonkajšie rozmery: 110x54x110mm
Výkon: 600W
Výstupné napätie: 24V DC
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Montáž: na přípojnici DIN
Elektrické připojení: svorkovnice
Vnější rozměry: 110x54x110mm
Výstupní napětí: 24V DC
Výstupní proud: 25A
Typ modulu: vyrovnávací
Řada výrobce: TSP-BFM
Pracovní teplota: -25...70°C
Výkon: 600W