TRACO POWER TPC-REM240-48
Kód: TPC-REM240-48
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.16 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 5A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 48V DC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -25...50°C
Rozsah výstupných napätí: 48...55V DC
Typ príslušenstva pre napájacie zdroje: redundantní modul
Vonkajšie rozmery: 45x90x96,5mm
Výkon: 240W
Výstupné napätie: 48V DC
Použití - série/výrobce: TPC
Typ modulu: redundantní
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 240W
Výstupní proud: 5A
Napájecí napětí: 48V DC
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 45x90x96,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...50°C
Řada výrobce: TPC
Výstupní napětí: 48V DC