TRACO POWER TCI240-112U-J
Kód: TCI240-112U-JPodrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Dostupnost: | Na požiadanie |
| Účinnosť: | 90% |
| Výstupný prúd: | 20A |
| Druh napájacieho zdroja: | AC/DC |
| Elektrické pripojenie: | zásuvka JST |
| Napájacie napätie: | 90...264V AC |
| Ochrana: | proti přepětí OVP |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | průmysl |
| Pracovná teplota: | -30...80°C |
| Rada výrobcu: | TCI 240 |
| Zhoda s normou: | UL, IEC, EN |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vonkajšie rozmery: | 80x59,7x38mm |
| Výkon: | 240W |
| Výstupné napätie: | 12V, 11,4...12,6V DC |
| Položka bola vypredaná… | |



