TRACO POWER TBLC15-124
Kód: TBLC15-124
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zdroje na lištu DIN
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.12 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 85%
Výstupný prúd: 0,63A
Druh napájacieho zdroja: na lištu DIN
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Napájacie napätie: 85...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Počet výstupov: 1
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -25...70°C
Rozsah výstupných napätí: 24...28V DC
Rada výrobcu: TBLC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 27x89,5x59,5mm
Výkon: 15W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: na lištu DIN
Výkon: 15W
Výstupní proud: 0,63A
Elektrické připojení: svorkovnice
Montáž: na přípojnici DIN
Vnější rozměry: 27x89,5x59,5mm
Počet výstupů: 1
Pracovní teplota: -25...70°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 85%
Řada výrobce: TBLC
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC