TDK-LAMBDA ZWS50C-24
Kód: ZWS50C-24
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.11 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 87%
Výstupný prúd: 2,5A
Doplnkové funkcie: remote sense
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -10...70°C
Rada výrobcu: ZWS10-50C
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 60W
Výstupné napätie: 24V