TDK-LAMBDA ZWS30C-12
Kód: ZWS30C-12
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.06 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86%
Výstupný prúd: 2,92A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -10...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 35W
Výstupné napätie: 12V