TDK-LAMBDA ZWS15C-15
Kód: ZWS15C-15
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.04 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 84%
Výstupný prúd: 1,35A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -10...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 20,3W
Výstupné napätie: 15V