TDK-LAMBDA ZWS10C-15
Kód: ZWS10C-15
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.04 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 84%
Výstupný prúd: 0,7A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -10...70°C
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 10,5W
Výstupné napätie: 15V