TDK-LAMBDA PF1500B-360
Kód: PF1500B-360
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.2 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 96,5%
Výstupný prúd: 2,8A
Doplnkové funkcie: remote sense
Montáž: PCB
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: průmysl
Pracovná teplota: -40...85°C
Zhoda s normou: CE, UL, CSA, IEC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 117x61x12,7mm
Výkon: 1,512kW
Výstupné napätie: 360V