TDK-LAMBDA KPSB6-24-J
Kód: KPSB6-24-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (3 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.01 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 83%
Výstupný prúd: 0,25A
Pracovná teplota: -40...80°C
Rada výrobcu: KPSB6
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 49,53x18,5x17,5mm
Výkon: 6W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 6W
Výstupní proud: 0,25A
Pracovní teplota: -40...80°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 83%
Vnější rozměry: 49,53x18,5x17,5mm
Řada výrobce: KPSB6
Ochrana: proti přepětí OVP
Výstupní napětí: 24V DC