TDK-LAMBDA KPSB6-12-J
Kód: KPSB6-12-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.01 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 81%
Výstupný prúd: 0,5A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Montáž: upevňovací otvory, PCB
Napájacie napätie: 90...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -40...80°C
Rada výrobcu: KPSB6
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 49,53x18,5x17,5mm
Výkon: 6W
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 6W
Výstupní proud: 0,5A
Pracovní teplota: -40...80°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 81%
Ochrana: proti přepětí OVP
Vnější rozměry: 49,53x18,5x17,5mm
Řada výrobce: KPSB6
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 12V DC