TDK-LAMBDA KPSB25-36-J
Kód: KPSB25-36-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (5 ks)
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.06 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 87%
Výstupný prúd: 0,7A
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: KPSB25
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 70,5x27,94x23mm
Výkon: 25W
Výstupné napätie: 36V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 25W
Výstupní proud: 0,7A
Pracovní teplota: -30...70°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 87%
Ochrana: proti přepětí OVP
Vnější rozměry: 70,5x27,94x23mm
Řada výrobce: KPSB25
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 36V DC