TDK-LAMBDA KPSB25-24-J
Kód: KPSB25-24-J
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.04 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 86%
Výstupný prúd: 1,05A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Montáž: upevňovací otvory, PCB
Napájacie napätie: 90...264V AC
Ochrana: proti přepětí OVP, před přetížením OPP
Pozor!: jmenovitých parametrů dosahuje při plném zatížení
Pracovná teplota: -30...70°C
Rada výrobcu: KPSB25
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 70,5x27,94x23mm
Výkon: 25W
Výstupné napätie: 24V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 25W
Výstupní proud: 1,05A
Pracovní teplota: -30...70°C
Montáž: upevňovací otvory
Účinnost: 86%
Ochrana: proti přepětí OVP
Vnější rozměry: 70,5x27,94x23mm
Řada výrobce: KPSB25
Napájecí napětí: 90...264V AC
Výstupní napětí: 24V DC