TDK-LAMBDA GUS600-12
Kód: GUS600-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (7 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.83 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 50A
Doplnkové funkcie: součástí je ventilátor
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 3kV
Napájacie napätie: 85...264V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: telekomunikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: GUS600
Zhoda s normou: cURus, CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 101,6x41x152,4mm
Výkon: 600W
Výstupné napätie: 12V