TDK-LAMBDA GUS1000-48
Kód: GUS1000-48Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | Zabudované napájacie zdroje |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnosť: | 1 kg |
| Dostupnost: | Expedujeme do 4 pracovních dnů |
| Účinnosť: | 95,5% |
| Výstupný prúd: | 20,9A |
| Doplnkové funkcie: | součástí je ventilátor |
| Druh napájacieho zdroja: | LED |
| Elektrické pripojenie: | svorkovnice |
| Izolačné napätie: | 3kV |
| Napájacie napätie: | 85...264V AC |
| Počet výstupov: | 1 |
| Použitie: | telekomunikace, průmysl |
| Pracovná teplota: | -20...70°C |
| Rada výrobcu: | GUS1000 |
| Zhoda s normou: | cURus, CE |
| Typ napájacieho zdroja: | spínaný |
| Vlastnosti zdrojov: | aktivní chlazení |
| Vonkajšie rozmery: | 101,6x41x177,8mm |
| Výkon: | 1kW |
| Výstupné napätie: | 48V |




