TDK-LAMBDA GUS1000-24
Kód: GUS1000-24
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 41,7A
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 3kV
Použitie: telekomunikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 101,6x41x177,8mm
Výkon: 1kW
Výstupné napätie: 24V