TDK-LAMBDA CUS800M-48
Kód: CUS800M-48
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.82 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 16,7A
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 171x85x42,5mm
Výkon: 801,6W
Výstupné napätie: 48V