TDK-LAMBDA CUS800M-24
Kód: CUS800M-24
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.81 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 33,4A
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Montáž: na panel
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 171x85x42,5mm
Výkon: 801,6W
Výstupné napätie: 24V