TDK-LAMBDA CUS800M-12
Kód: CUS800M-12
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.79 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 92,5%
Výstupný prúd: 56,7A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: LED
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: CUS800M
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 171x85x42,5mm
Výkon: 0,68kW
Výstupné napätie: 12V