TDK-LAMBDA CUS500M1-36-EF
Kód: CUS500M1-36-EF
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.79 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 8,3A
Doplnkové funkcie: součástí je ventilátor
Elektrické pripojenie: šroubové svorky, fastony
Izolačné napätie: 4kV
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...60°C
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 157x85x42,5mm
Výkon: 0,5kW
Výstupné napätie: 36V