TDK-LAMBDA CUS500M1-28
Kód: CUS500M1-28
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.45 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 96%
Výstupný prúd: 10,7A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: šroubové, zásuvka JST
Izolačné napätie: 4kV
Montáž: šroub M4
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rozmery: 3"x5"
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 127x76,2x37mm
Výkon: 501,2W
Výstupné napätie: 28V