TDK-LAMBDA CUS500M1-12
Kód: CUS500M1-12
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.45 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 25A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: šroubové, zásuvka JST
Izolačné napätie: 4kV
Montáž: šroub M4
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rozmery: 3"x5"
Rada výrobcu: CUS500M1
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 127x76,2x37mm
Výkon: 0,5kW
Výstupné napätie: 12V