TDK-LAMBDA CUS500M1-12-EF
Kód: CUS500M1-12-EF
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.79 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94,3%
Výstupný prúd: 25A
Doplnkové funkcie: součástí je ventilátor
Elektrické pripojenie: šroubové svorky, fastony
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...60°C
Rada výrobcu: CUS500M1
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 157x85x42,5mm
Výkon: 0,5kW
Výstupné napätie: 12V