TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-48
Kód: CUS350MP-1000-48
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 7,3A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: zásuvka JST
Izolačné napätie: 4kV
Montáž: PCB
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rozsah výstupných napätí: 45...48V DC
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 183x88x44mm
Výkon: 0,35kW
Výstupné napätie: 48V