TDK-LAMBDA CUS350MP-1000-24
Kód: CUS350MP-1000-24
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.77 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 14,6A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Elektrické pripojenie: zásuvka JST
Izolačné napätie: 4kV
Montáž: PCB
Napájacie napätie: 120...370V DC, 85...265V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rozsah výstupných napätí: 24...26,4V DC
Rada výrobcu: CUS350MP
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 183x88x44mm
Výkon: 0,35kW
Výstupné napätie: 24V