TDK-LAMBDA CUS250M-48-F
Kód: CUS250M-48-F
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 5,2A
Doplnkové funkcie: PFC
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 80...264V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -20...85°C
Rozmery: 2"x4"
Rozsah výstupných napätí: 48...52,8V DC
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 0,25kW
Výstupné napätie: 48V