TDK-LAMBDA CUS250M-36-UG
Kód: CUS250M-36-UG
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 6,94A
Doplnkové funkcie: remote sense, PFC
Elektrické pripojenie: zásuvka JST
Montáž: šroub M3
Napájacie napätie: 80...264V AC
Ochrana: pojistka
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, telekomunikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...85°C
Rozmery: 2"x4"
Rozsah výstupných napätí: 36...39,6V DC
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 64x119,2x39,5mm
Výkon: 0,25kW
Výstupné napätie: 36V