TDK-LAMBDA CUS250M-15
Kód: CUS250M-15
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 16,66A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 80...264V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...85°C
Rozmery: 2"x4"
Rozsah výstupných napätí: 15...16,5V DC
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0,25kW
Výstupné napätie: 15V