TDK-LAMBDA CUS250M-12-FJ
Kód: CUS250M-12-FJ
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 94%
Výstupný prúd: 20,83A
Doplnkové funkcie: PFC
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný, AC/DC
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...264V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -20...85°C
Rozmery: 2"x4"
Rozsah výstupných napätí: 12...13,2V DC
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Výkon: 0,25kW
Výstupné napätie: 12V