TDK-LAMBDA CUS1500M-12
Kód: CUS1500M-12
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 3 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 82...85%
Výstupný prúd: 125A
Druh napájacieho zdroja: modulový, k vestavbě
Elektrické pripojenie: svorkovnice
Napájacie napätie: 85...265V AC, 120...340V DC
Ochrana: proti přehřátí OTP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupov: 1
Pracovná teplota: -20...60°C
Rada výrobcu: CUS1500M
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 261x127x63mm
Výkon: 1,5kW
Výstupné napätie: 12V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: modulový
Výkon: 1,5kW
Výstupní proud: 125A
Počet výstupů: 1
Vnější rozměry: 261x127x63mm
Řada výrobce: CUS1500M
Pracovní teplota: -20...60°C
Elektrické připojení: svorkovnice
Ochrana: proti přepětí OVP
Účinnost: 82...85%
Výstupní napětí: 12V DC