TDK-LAMBDA CUS1200M-48
Kód: CUS1200M-48
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.99 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95,5%
Výstupný prúd: 25A
Doplnkové funkcie: remote sense
Elektrické pripojenie: šroubové svorky, šroubové, zásuvka JST
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...264V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: CUS1200M
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 187x93x42,5mm
Výkon: 1,2kW
Výstupné napätie: 48V