TDK-LAMBDA CUS1200M-24
Kód: CUS1200M-24
Expedujeme do 4 pracovních dnů (1 ks)
Môžeme doručiť do:
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.98 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 95%
Výstupný prúd: 50A
Doplnkové funkcie: remote sense
Elektrické pripojenie: šroubové svorky, šroubové, zásuvka JST
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...264V AC
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace, průmysl
Pracovná teplota: -20...70°C
Rada výrobcu: CUS1200M
Zhoda s normou: CE
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vlastnosti zdrojov: aktivní chlazení
Vonkajšie rozmery: 187x93x42,5mm
Výkon: 1,2kW
Výstupné napätie: 24V