RECOM RACM90-15SK/ENC
Kód: RACM90-15SK/ENC
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Dodatočné parametre
Kategória: Zabudované napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.28 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 89%
Výstupný prúd: 6A
Druh napájacieho zdroja: k vestavbě
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...264V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -40...85°C
Rada výrobcu: RACM90-K
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 118,3x62,7x38,7mm
Výkon: 90W
Výstupné napätie: 15V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: k vestavbě
Výkon: 90W
Výstupní proud: 6A
Vnější rozměry: 118,3x62,7x38,7mm
Řada výrobce: RACM90-K
Pracovní teplota: -40...85°C
Ochrana: protizkratové SCP
Účinnost: 89%
Použití: lékařské aplikace
Izolační napětí: 4kV
Napájecí napětí: 85...264V AC
Výstupní napětí: 15V DC