RECOM RACM65-48S/OF
Kód: RACM65-48S/OF
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.14 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 1,36A
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 65W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 48V DC