RECOM RACM65-48S/OF-ST
Kód: RACM65-48S/OF-ST
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
Kategória: Otvorené napájacie zdroje
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.14 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 1,36A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Počet výstupov: 1
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 65W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 65W
Výstupní napětí: 48V DC