RECOM RACM60-48SK277OF-T
Kód: RACM60-48SK277OF-T
Expedujeme do 4 pracovních dnů (>10 ks)
Môžeme doručiť do:
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.11 kg
Dostupnost: Expedujeme do 4 pracovních dnů
Účinnosť: 90%
Výstupný prúd: 1,25A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 80...305V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -40...85°C
Rada výrobcu: RACM60-K
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 78,4x53x31,5mm
Výkon: 60W
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 60W
Napájecí napětí: 80...305V AC
Vnější rozměry: 78,4x53x31,5mm
Výstupní napětí: 48V DC
Výstupní proud: 1,25A
Izolační napětí: 4kV
Použití: lékařské aplikace
Účinnost: 90%
Ochrana: protizkratové SCP
Řada výrobce: RACM60-K
Pracovní teplota: -40...85°C