RECOM RACM550-48SG/OF
Kód: RACM550-48SG/OF
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.52 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Výstupný prúd: 11,46A
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Výkon: 0,55kW
Výstupné napätie: 48V DC
Typ napájecí zdroje: spínaný
Druh napájecí zdroje: nezakrytovaný
Výkon: 0,55kW
Výstupní napětí: 48V DC