RECOM RACM30-36SK/277/OF
Kód: RACM30-36SK/277/OF
Na vyžiadanie
Položka bola vypredaná…
Záruka: 24
Hmotnosť: 0.05 kg
Dostupnost: Na požiadanie
Účinnosť: 88%
Výstupný prúd: 0,833A
Druh napájacieho zdroja: nezakrytovaný
Izolačné napätie: 4kV
Napájacie napätie: 85...305V AC
Ochrana: protizkratové SCP, proti přepětí OVP, nadproudová OCP
Počet výstupov: 1
Použitie: lékařské aplikace
Pracovná teplota: -40...90°C
Rada výrobcu: RACM30-K/277
Typ napájacieho zdroja: spínaný
Vonkajšie rozmery: 76,2x38,1x25mm
Výkon: 30W
Výstupné napätie: 36V DC